بازسازی تجربه حضور فیزیکی فرد به صورت مجازی

بازسازی تجربه حضور فیزیکی فرد به صورت مجازی

شرکت Zero Distance اولین محصول خود به نام Wehead را بر اساس فناوری آواتار اختصاصی خود که تجربه حضور فیزیکی یک فرد را به صورت مجازی بازسازی می‌کند، معرفی کرد.

 این صفحه‌نمایش هوشمند با ظاهری آینده‌نگر، تجربه حضور فیزیکی یک فرد از راه دور را در اتاق شما از طریق صفحه‌های سه بعدی و حرکات سر فراهم و به صورت مجازی بازسازی می‌کند.

این دستگاه افراد را قادر می‌کند تا حس صمیمیت عمیق‌تری در مکالمه داشته باشند. Wehead را می‌توان از طریق تلفن هوشمند، لپ تاپ یا تبلت کنترل کرد. برای انجام این کار، کاربران می‌توانند به سادگی سر خود را حرکت دهند و دستگاه حرکات را تکرار می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد از طریق دوربین دستگاه به اطراف نگاه کنند و محیط را مشاهده کنند و برای ادامه مکالمه به افراد مختلف در اتاق کنفرانس مراجعه کنند.

“فناوری هوشمند” رسانه تخصصی انقلاب صنعتی چهارم

Wehead یک فناوری رباتیک پیشرفته است که برای مصرف کنندگان در دسترس است. این دستگاه برای علاقه‌مندان به فناوری است که می‌خواهند بخشی از این فناوری شگفت‌انگیز را از نزدیک لمس کرده و تجربه کنند. 

Wehead می‌تواند نماینده یک فرد در مناطق دورافتاده در یک اتاق جلسه یا دفتر باشد. این سیستم شامل چندین صفحه نمایش، یک دوربین و یک موتور ۲ محوره است. Wehead تمام ملزومات مکالمات حضوری مانند تماس چشمی، ویژگی‌های صورت در اندازه کامل، گفتار فضایی و حرکات سر را فراهم می‌کند. Wehead می‌تواند ابعاد جدیدی را به کنفرانس‌های ویدئویی، جلسات تجاری مجازی و تجربیات حضور از راه دور در رویدادها به ارمغان بیاورد.

منبع: ایسنا

محتوی بیشتر از فناوری در کسب‌وکار:

  ” اقتصادالکترونیکی“آخرین و به روزترین محتوی در اقتصاددیجیتال

Check Also

OpenAI به‌دنبال تقویت قابلیت‌های برنامه‌نویسی هوش مصنوعی

OpenAI به‌دنبال تقویت قابلیت‌های برنامه‌نویسی هوش مصنوعی

گزارشی تازه نشان می‌دهد که شرکت OpenAI با استخدام نیروهای جدید به‌دنبال تقویت قابلیت‌های برنامه‌نویسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *