چاپ سه بعدی در بیابان تگزاس

چاپ سه بعدی در بیابان تگزاس مهمان می پذیرد!

روند ساخت و ساز و توسعه در سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد. البته علاقه مندان می توانند تا پیش از اجرای پروژه از ماکت آن در آستین، تگزاس بازدید کنند.

 لیز لمبرت، موسس برند هتل‌ های کم‌ نظیر ال‌ کازمیکو مارفا با شرکت های سرشناس ICON و BIG همکاری می‌ کند تا آینده کمپینگ لوکس در صحرای تگزاس را از نو تصور کند. ICON به عنوان رهبر فناوری‌ های ساخت‌ و ساز پیشرفته و از پیشگامان چاپ سه بعدی در مقیاس بزرگ، مدت‌ ها است که اشکال و روش‌ های ساختمانی نوآورانه را آزمایش کرده است. این برند به رویکردی متمایز دست یافته که کاملا با روحیه عجیب ال‌ کازمیکو عشایری مطابقت دارد و فضایی به مساحت ۲۱ هکتار را پوشش می دهد.

این اقامتگاه در حال حاضر شامل مجموعه ای از چادرها و تریلرها به صورت پراکنده است.
پروژه تازه رونمایی شده توسط ICON و BIG پیشنهاد جابجایی و گسترش کمپ ال‌ کازمیکو به یک بیابان ۶۲ هکتاری و مجموعه ای از خانه های جدید رادیکال را ارائه می دهد. هر سازه کوچکی که با متد پرینت سه بعدی در مقیاس بزرگ امکان پذیر شده است، با تکیه بر عناصر معماری از جمله انواع گنبدها، طاق ها و فرم های هندسی شکل می گیرد. در راستای پیروی از فلسفه جامعه محور ال‌ کازمیکو، واحدهای مهمان فضاهای مشترک از جمله استخر، سالن ماساژ و امکانات عمومی را احاطه خواهند کرد.

“فناوری هوشمند” رسانه تخصصی انقلاب صنعتی چهارم

مجموعه ای از خانه های دو، سه و چهار خوابه که توسط گروه BIG طراحی شده اند، به سمت مناظر وسیع از کوه های دیویس قرار گرفته و به امکانات عمومی ال‌ کازمیکو دسترسی خواهند داشت. مساحت این خانه ها از ۱۲۰۰ تا ۲۲۰۰ فوت مربع متفاوت خواهد بود. لازم به ذکر است که روند ساخت و ساز و توسعه در سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد. البته علاقه مندان می توانند تا پیش از اجرای پروژه از ماکت آن در آستین، تگزاس بازدید کنند.

منبع: عصرایران

  ” اقتصادالکترونیکی“آخرین و به روزترین محتوی در اقتصاددیجیتال

Check Also

چاپ اولین ربات ۴ بعدی برای نظارت بر محیط زیست

چاپ اولین ربات ۴ بعدی برای نظارت بر محیط زیست

مترجم: مهدی فلاحی پناه ربات نرم زیست تخریب پذیر جدید با چاپ ۴ بعدی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *