رسانه دیجیتال

قرارداد فروش توییتر به ایلان ماسک ممکن است این هفته امضا شود

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

محمد‌امین علی‌یاری

نشریه وال‌استریت جورنال روز گذشته گزارشی را منتشر و اعلام کرد که ممکن است مدیران توییتر و ایلان ماسک در هفته جاری برای فروش این شبکه اجتماعی با یکدیگر به توافق برسند. مدیرعامل تسلا پیش‌تر پیشنهادی ۴۱ میلیارد دلاری برای خرید توییتر ارائه کرده بود.

به گزارش «TheBlock»، وال‌اسریت جورنال در گزارش خود با استناد به ادعاهای یک فرد ناشناس که ظاهراً به فرایند فروش توییتر اشراف دارد، نوشته است که «دو طرف این معامله روز یکشنبه با هم دیدار کردند تا پیشنهاد خرید آقای ماسک را بررسی کنند. آنها پیشرفت‌هایی هم در این زمینه داشته‌اند، اما همچنان مسائلی وجود دارد که باید درباره آنها گفت‌وگو کرد».

جهت مشاهده ودانلود ماهنامه ” اقتصاد دیجیتال” اینجا کلیک نمایید.

ایلان ماسک اوایل آوریل (اواخر فروردین) و تنها چند روز پس از خرید ۹.۲ درصد از سهام توییتر، پیشنهادی ۴۱ میلیارد دلاری برای خرید کل سهام این شبکه اجتماعی ارائه کرد. یک روز پس از آن اما، هیئت‌مدیره توییتر بیانیه را منتشر کرد که در آن طرحی برای پیش‌گیری از فروش کل سهام این مجموعه ارائه شده بود.

وال‌استریت جورنال ضمن تأکید بر مشخص‌نبودن نتیجه و زمان نهایی‌شدن این گفت‌وگوها، در گزارش خود نوشته است:توییتر قصد دارد درآمد سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ خود را پنجشنبه این هفته اعلام کند و انتظار می‌رود پیشنهاد ایلان ماسک را هم پس از آن بررسی کنند. در غیر این صورت ممکن است نتیجه گفت‌وگوها زودتر مشخص شود.

منبع: ارز دیجیتال

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا