شهر هوشمند

انتشار فراخوانی برای جذب شرکت‌های کارگزار در فن‌بازار تخصصی شهر هوشمند

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

همزمان با راه‌اندازی فن‌بازار تخصصی شهر هوشمند، سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران اقدام به انتشار فراخوانی برای جذب دو شرکت کارگزار به منظور شناسایی شرکت‌های فعال در زمینه شهری کرده است.

 سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و مرکز تهران هوشمند، در راستای ماموریت‌های خود و با هدف توسعه بازار فناوری شرکت‌های فعال در حوزه شهر هوشمند و تامین نیازهای فناورانه و نوآورانه حوزه‌های ماموریتی شهرداری تهران، اقدام به راه‌اندازی “فن‌بازار تخصصی شهر هوشمند” با مجوز شبکه فن‌بازار ملی ایران کرده است. در همین راستا این مرکز قصد دارد به منظور انجام فعالیت‌های اجرایی این مجموعه، دو شرکت کارگزاری (بروکر) برای فعالیت در قالب برنامه‌های فن‌بازار تخصصی شهر هوشمند جذب کند.

احصاء نیازهای فناورانه معاونت‌ها و زیرمجموعه‌های شهرداری تهران، شناسایی شرکت‌های عرضه‌کننده محصولات و خدمات فناورانه مرتبط با حوزه شهری، ارزیابی و احراز صلاحیت شرکت‌های شناسایی شده، تطبیق نیازها با محصولات و خدمات ارزیابی شده و عقد قرارداد با مجموعه‌های بهره‌بردار در شهرداری تهران، توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان و فناور، انتقال فناوری و جذب سرمایه‌گذار از جمله ماموریت‌های شرکت‌های کارگزار جذب شده برای فن‌بازار شهر هوشمند تعریف شده است.

متقاضیان باید دارای شخصیت حقوقی و زمینه فعالیت آنها خدمات فناوری، توسعه بازار و مدیریت کسب‌وکار و همچنین دارای سابقه فعالیت تخصصی در این حوزه باشند.

متقاضیان شرکت در این فراخوان باید قبل از تحویل اسناد به آدرس سایت https://www.tehran.ir/ مراجعه کرده و در بخش اطلا ع‌رسانی (سامانه تامین‌کنندگان و ارائه‎دهندگان خدمت) ثبت‌نام کنند.

منبع:ایسنا

محتوی دیگر از شهرهوشمند و استارت‌آپ‌ها در اقتصاد الکترونیکی:

برترین شهرهای استارت‌آپی‌ جهان
آمازون خودروی خودران می سازد
چین یک شهر فناوری ۳۲۰ جریبی می سازد
دوران جدید شهرهای هوشمند
حقیقت تلخ درباره پهپادهای تحویل کالا
تاثیر تکنولوژی دیجیتال بر سرنوشت شهرهای آمریکا؛ “جنرال موتورز” عقب ماند، «دیترویت» مرکز جرم و جنایت شد!

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا