اپلیکیشن و نرم افزار

پیش بینی آینده با اپلیکیشن جدید فیس بوک

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

فیس بوک از عرضه اپلیکیشنی برای پیش بینی آینده به نام فورکست خبر داده و قصد دارد با همکاری متخصصان از آن برای پاسخگویی به برخی سوالات مهم استفاده کند.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، عموم مردم سوالات زیادی در مورد زمان عرضه واکسن ویروس کرونا و بسیاری از تحولات مهم سیاسی و اجتماعی دیگر دارند. اپلیکیشن جدید فیس بوک به نام فورکست به متخصصان و آینده پژوهان امکان می دهد تا پیش بینی های خود را ثبت کنند تا در آینده مشخص شود آیا این پیش بینی ها صحیح بوده اند یا خیر.

فورکست با سیستم عامل آی او اس سازگار است و مشخص نیست آیا نسخه اندرویدی آن به بازار می آید یا نه. متخصصان یادشده تنها با دعوت فیس بوک می توانند وارد محیط برنامه فورکست شده و پیش بینی های خود را اعلام کنند. البته آنها باید استدلال های خود را نیز به طور مفصل تشریح کنند. سپس عموم مردم می توانند به پیش بینی های مختلف رای دهند تا مشخص شود استدلال های کدامیک از متخصصان بیشتر به مذاق عموم مردم خوش آمده است.

استفاده از فورکست از امروز با دریافت پیش بینی های محققان و دانشگاهیان در مورد اثرات و پیامدهای شیوع ویروس کرونا آغاز می شود. هنوز مشخص نیست فیس بوک قصد دارد چه استفاده ای از این اطلاعات به عمل آورد.

منبع: فارس به نقل از انگجت

آنچه در مورد قابلیت‌های جدید فیس‌بوک در اینستاگرام می‌خوانیم:

اضافه شدن فیس ای دی به پیام رسان فیس بوک
فیس بوک برای آمریکایی‌ها بخش خبری ویژه راه اندازی کرد
الگوریتم های فیس بوک به تفرقه انگیزی دامن می زنند
قابلیت جدید فیس بوک برای تماس ویدیویی ۵۰ نفره

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا