اپلیکیشن و نرم افزاررسانه دیجیتالهوش مصنوعی

هوش مصنوعی یوتیوب به کامنت ها پاسخ می دهد

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

یوتیوب تصمیم دارد قابلیت «پاسخ دهی هوشمند» را برای توسعه دهندگان محتوا ارائه کند. این سیستم با هوش مصنوعی به کامنت های زیر پست ها پاسخ می دهد.

یوتیوب فناوری «پاسخ دهی هوشمند»(SmartReplay) گوگل را در پلتفرم خود ارائه می کند. به بیان دیگر از این کامنت هایی که در این وب سایت دیده می شوند، توسط هوش مصنوعی نوشته شده اند.

 فناوری مذکور پیام ها را تحلیل می کند و با استفاده از هوش مصنوعی پاسخ به پیام ها را حدس می زند. توسعه دهندگان محتوا می توانند پاسخ ها را انتخاب و پست کنند و نیازی نیست خودشان متنی تایپ کنند.

به عنوان مثال اگر فردی برای یک ویدئو کامنتی ثبت کند، سیستم پاسخ دهی هوشمند به توسعه دهنده محتوا چند پاسخ احتمالی را پیشنهاد می کند و او می تواند یکی از آنها را پست کند.در مرحله بعد برای کاربری که کامنت ثبت کرده نیز پیامی ارسال می شود .

گوگل اعلام کرده ارائه هوش مصنوعی در یوتیوب با چالش خاصی روبرو بوده که دلیل آن ماهیت پیام های موجود در این وب سایت است.  کامنت های یوتیوب شامل اصطلاحات محاوره ای، ایموجی و واژه های اختصاری است و همین امر استفاده از هوش مصنوعی را دشوارتر می کند. 

قابلیت «پاسخ دهی هوشمند» گوگل هم اکنون در جی میل و اپلیکیشن مسجیز اندروید وجود دارد. توسعه دهندگان اپلیکیشن نیز می توانند آن را با اپلیکیشن خود یکپارچه کنند.

منبع: مهر به نقل از ایندپندنت،

محتوی دیگر از هوش مصنوعی دراقتصاد الکترونیکی:

ساخت دیوارهای مرزی مجازی در آمریکا
سرمایه‌گذاری در هوش مصنوعی ۵ برابر می‌شود
اپلیکیشن مخفی کردن چهره سوژه های عکاسی برای آیفون
کاهش بستری مجدد بیماران در بیمارستان ها با هوش مصنوعی

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. بازتاب: ساخت دیوارهای مرزی مجازی در آمریکا - پایگاه خبری اقتصاد الکترونیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا