سلامت و پزشکی هوشمندهمایش و نمایشگاه

نخستین رویداد ملی ایده‌ بازار سلامت دیجیتال برگزار می‌شود

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

نخستین رویداد ملی ایده‌ بازار سلامت دیجیتال با شعار “فناوری سلامت، اقتصاد دانش‌ بنیان و توسعه سلامت ملی” در دی‌ ماه ۹۹ برگزار می‌شود.

این رویداد با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه علوم پزشکی ایران و بخش خصوصی برپا می شود.

به گزارش روز دوشنبه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی و همسو کردن ظرفیت‌های ناشناخته در جهت حل مسایل موجود در حوزه سلامت و اقتصاد کشور است.

ایده‌ بازار سلامت دیجیتال دانشگاه امیرکبیر در تلاش است با شناسایی فناوری‌ها و طرح‌های برتر این حوزه و هدایت آن‌ها به سمت جامعه سرمایه‌گذاران کشور، با حمایت مادی و معنوی طرح‌ها و در راستای تجاری‌سازی آن¬‌ها، گامی مؤثر در مسیر رفع چالش‌های حوزه فناوری سلامت کشور بردارد.

فناوران می‌توانند با مراجعه به تارنمای رویداد به نشانی digitalhealth.ideasbazaar.ir، حداکثر تا ۱۵ آبان‌ماه ۱۳۹۹ نسبت به ارسال طرح‌های خود اقدام کنند.

ایده‌بازار سلامت دیجیتال دانشگاه امیرکبیر به عنوان کارگزار رسمی دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، مسوولیت شناسایی و راهنمایی طرح‌ها به کمیته فناوری اطلاعات و رباتیک پزشکی این دفتر را برعهده دارد.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان غذا و دارو، اداره‌کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی، مدیریت فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی شهید بهشتی، مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی ایران و شتاب‌دهنده هلثینو از دیگر حامیان این رویداد ملی هستند.

منبع: ایرنا

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا