عبور کاربران اپل نیوز از ۱۲۵ میلیون نفر

عبور کاربران اپل نیوز از ۱۲۵ میلیون نفر

مدیرعامل اپل همزمان با ارائه گزارش مالی این شرکت از عبور تعداد کاربران سرویس اپل نیوز از مرز ۱۲۵ میلیون نفر خبر داد.

تیم کوک، مدیر عامل اپل که اخیراً آمار و گزارش های مختلف در خصوص عملکرد مالی این شرکت آمریکایی منتشر کرده است، به تازگی اعلام کرده که تعداد کاربران فعال ماهانه اپلیکیشن و سرویس اپل نیوز از مرز ۲۵ میلیون نفر نیز گذر کرده و رکورد جدیدی را به نام خود به ثبت رسانده است.

به عقیده وی، بسیاری از شهروندان و کاربران به منظور اطلاع یافتن از آخرین اخبار موثق منتشر شده در رسانه های خبری جهان درباره شیوع گسترده ویروس کرونا و وضعیت آن در کشور های مختلف از سرویس اپل نیوز استفاده کرده اند.

همانطور که در گزارش های تیم کوک قابل رویت است، درآمدهای به دست آمده اپل از فروش محصولات خود در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۰ میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است اما این در حالیست که این شرکت آمریکایی در همین مدت شاهد رشد درآمد حاصل از سرویس‌های مختلف خود نظیر اپل نیوز بوده است.

طبق آماری که در وب سایت تک کرانچ آمده است، درآمد های حاصل از ارائه سرویس های مختلف اپل در نخستین فصل از سال جاری میلادی معادل ۱۳.۳۵ میلیارد دلار اعلام شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱.۹ میلیارد دلار رشد و افزایش پیدا کرده است.

همچنین اپل سال گذشته از نسخه پولی این اپلیکیشن تحت عنوان اپل نیوز پلاس رونمایی کرده بود که به کاربران امکان دسترسی به روزنامه ها، مجلات و سایت های با پرداخت حق اشتراک را می داد.

ایسنا

Check Also

اسپاتیفای با هوش مصنوعی گوگل، کشف پادکست‌های جدید را آسان‌تر می‌کند

اسپاتیفای با هوش مصنوعی گوگل، کشف پادکست‌های جدید را آسان‌تر می‌کند

هوش مصنوعی گوگل در زمینه‌هایی ازجمله افزایش متادیتاها، ارائه پیشنهادهای بهتر و شناسایی محتوای مضر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *