اپلیکیشن و نرم افزارحمل و نقل هوشمند

طراحی و تولید ۴۹ محصول دانش‌بنیان در حوزه حمل و نقل

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

محصولات دانش محوری که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تولید شده‌اند و نقشی موثر در تسهیل روند هوشمندسازی حمل و نقل ایفا می‌کنند. در حال حاضر نیز ۴۹ محصول نوآورانه در اطلس جهانی اقتصاد دیجیتال به ثبت رسیده است. تولیداتی که به نیاز صنایع پیوند خورده‌اند.

«سامانه پایش دما، رطوبت و مکان وسایل حمل و نقل یخچالی»، «سامانه یکپارچه مدیریت اتوبوسرانی»، «سیستم طرح جامع پایانه‌های مرزی کشور»، «سیستم شناسایی هوشمند پلاک و ارسال اطلاعات اتوماتیک خودرو فن یار»، «سامانه دیده بان راننده»، «سامانه مدیریت ناوگان دلفین همراه با سنسور وزن»، «سامانه هوشمند حمل و نقل درون شهری»، «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان ره‌نگر»، «سامانه هوشمند مدیریت اسناد (گنجه)» و «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان اتوبوسرانی ره‌نگر» از جمله محصولات دانش‌بنیان تولیدی در این حوزه هستند.

این محصولات به ارتقای کیفیت و کارایی سیستم‌های حمل‌ونقل و افزایش امنیت و سلامت سفرها کمک می کند. با افزایش کیفیت محصولات داخلی و معرفی آنها به مصرف کننده‌ها و ترغیب بازار داخلی برای استفاده از این محصولات می تواند ارهگشای کشور در حل مسایل و چالش‌های فعلی باشد.

منبع: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا