چهارشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

اولین دوره شتابدهی صنایع خلاق برگزار می‌شود

«اولین دوره شتابدهی صنایع خلاق» با توجه به توسعه روزافزون زیست بوم شرکت‌های خلاق و اشتغال و نوآوری قابل توجه ایجاد شده در این عرصه، با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز و ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش بنیان برگزار می‌شود.

به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این رویداد تلاش خواهد کرد تا تیم‌ها و استارتاپ های بیشتری را به سمت شتابدهنده‌های حرفه‌ای راهنمایی کند.

اولین دوره شتابدهی حوزه صنایع خلاق حوزه‌ها و رشته‌های مختلفی را پوشش خواهد داد، «بازی سازی»، «محتوای صوتی و تصویری»، «فیلم‌های سینمایی و مستند»، «مینی سریال»، «جلوه‌های ویژه سینمایی»،«جلوه‌های ویژه تلویزیونی»، « انیمیشن»، «برنامه‌های تلویزیونی»، «تیزر و تبلیغات»، «طراحی لباس»، «طراحی صنعتی»، «معماری و دکوراسیون داخلی»، «پلتفرم کسب و کارهای اینترنتی» و «نرم افزار موبایلی» از جمله زمینه‌هایی است که در این دوره بر روی آن‌ها تمرکز شده است.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد می‌توانند آثار و ایده‌های خود را تا پایان بهمن ماه به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

نوآوران و استارتاپ‌های فعال در این حوزه‌ها می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت ستادفرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به نشانی  http://farhang.isti.ir/ مراجعه کنند.

همچنین اطلاعات مربوط به این رویداد، در سایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به نشانی http://stdc.isti.ir/  در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

Check Also

در داووس مطرح شد؛ هشت فناوری که زندگی را متحول می‌کند

در داووس مطرح شد؛ هشت فناوری که زندگی را متحول می‌کند

گروهی از افراد مطرح حوزه فناوری طی نشست سالانه «مجمع جهانی اقتصاد» در داووس سوئیس، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *