دسته‌بندی نشده

راه‌اندازی آزمایشی ترا ۲؛ ایردراپ لونا به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند
علی ابراهیمی

تلاش‌ها همچنان برای احیای اکوسیستم ترا ادامه دارد. اخیرا رای‌گیری حاکمیتی برای راه‌اندازی یک زنجیره جدید در میان جامعه ترا در حال برگزاری است و خبر از راه‌اندازی آزمایشی ترا ۲ است . قرار است زنجیره جدید در روز جمعه همین هفته راه‌اندازی شود. به همین مناسبت یکی از ولیدیتورهای شبکه ترا جزییات چگونگی توزیع ایردراپ توکن‌های شبکه جدید بین کاربران را تشریح کرد.

 پروپوزال ۱۶۲۳ ترا برای احیای این اکوسیستم و ساخت بلاکچینی جدید با توکنومیکس متفاوت، با حمایت زیادی از جانب کسانی که در جریان سقوط لونا و UST متحمل ضررهای سنگینی شده‌اند، مواجه شده است.

جهت مشاهده ودانلود فایل pdf ماهنامه ” اقتصاد دیجیتال” اینجا کلیک نمایید.

اواخر هفته گذشته، سه اصلاحیه در پیشنهاد مذکور ایجاد شد که بر افرادی که قبل و بعد از حمله به ترا، توکن‌های این شبکه را در اختیار داشتند تاثیر می‌گذارد. کانال رسمی توییتر ترا هم روز گذشته اعلام کرد هیچ هارد فورکی قرار نیست در شبکه رخ دهد و ترا ۲.۰، یک بلاکچین کاملا جدید خواهد بود.

امروز، یکی از ولیدیتورهای شبکه ترا با نام اورابیتال کامند (Orbital Command) در رشته توییتی جزئیات شبکه ترا ۲.۰ را توضیح داد و اعلام کرد زنجیره جدید روز جمعه، ۲۷ می (۶ خرداد) راه‌اندازی خواهد شد.

توییت ولیدیتور ترا

نحوه توزیع توکن‌ها چگونه خواهد بود؟

به گفته این ولیدیتور، توکن بومی شبکه جدید لونا نام خواهد داشت و لونای قبلی، با نام لونا کلاسیک به کار خود ادامه خواهد داد. همچنین چهار گروه واجد شرایط ایردراپ توکن جدید خواهند بود.

۱- این گروه‌ها از سرمایه‌گذارانی هستند که لونا و استیبل کوین ترا را پیش از حمله در اختیار داشتند. اسنپ شاتی برای این افراد در تاریخ ۷ می (۱۷ اردیبهشت) گرفته شده است. افرادی که پیش از حمله لونا داشتند در این ایردراپ با نسبت یک به یک (۱:۱) توکن جدید را دریافت خواهند کرد.

۲- همچنین افرادی که پس از سقوط اکوسیستم یکی از این دو توکن را خریدند هم در این ایردراپ شرکت داده خواهند شد. قرار است اسنپ شاتی در تاریخ ۲۷ می (۶ خرداد) نیز برای این دسته از سرمایه‌گذاران گرفته شود. کسانی که پس از سقوط قیمت لونا خریدند به نسبت ۱:۰.۰۰۰۰۱۵ توکن جدید دریافت می‌کنند. گفتنی است در حال حاضر، هر واحد لونا با قیمت ۰.۰۰۰۱۶ دلار معامله می‌شود.

اقتصادالکترونیکی آخرین و به روزترین محتوی در فین‌تک (فناوری مالی)  

۳- هولدرهای UST که این استیبل کوین را پیش از سقوط در اختیار داشتند، به نسبت ۱:۰.۰۳۳ از این ایردراپ بهره‌مند می‌شوند.

۴- در نهایت کسانی که این پس از سقوط UST را خریداری کردند به نسبت ۱:۰.۰۱۳ توکن جدید اعطا خواهد شد.

به عنوان مثال، اگر فردی در تاریخ ۲۷ می، ۱۰۰۰ واحد استیبل کوین UST در اختیار داشته باشد، ۱۳ واحد لونای جدید دریافت می‌کند. همچنین در همین تاریخ به ازای هر ۱۰،۰۰۰ توکن لونای قدیمی، ۰.۱۵ واحد لونای جدید به هولدرها (هولدرهایی که پس از سقوط لونا خریدند) داده خواهد شد.

به گفته این ولیدیتور، قرار است حدود یک سوم ایردراپ روز جمعه انجام شود.

وی در این رابطه گفت:صرف نظر از گروهی که در آن قرار دارید، ۳۰٪ از ایردراپ خود را در زمان راه‌اندازی بلاک صفر زنجیره جدید (۲۷ می) دریافت می‌کنید و بقیه به صورت خطی و طی ۲ سال به شما اعطا خواهد شد.

علاوه بر این، ایردراپ در حالت «bonded state» رخ خواهد داد؛ به این معنی که یک دوره ۲۱ روزه پیش از دسترسی به انتقال‌ها وجود خواهد داشت.

اقتصادالکترونیکی آخرین و به روزترین محتوی در اقتصاددیجیتال

توجه داشته باشید که رای‌گیری این پروپوزال امروز حوالی ساعت ۱۵ به وقت تهران به اتمام می‌رسد که نتایج آن را می‌توانید از این لینک مشاهده کنید.

پروژه‌های مختلفی از جمله ، Sigma، Prism، ​​Astroport، Phoenix، Nexus، Spectrum، Anchor، One Planet، Random Earth و Coinhall متعهد شده‌اند تا در شبکه جدید ترا فعالیت کنند.

با این حال، برنامه احیای ترا به نظر خیلی دیر انجام می‌شود چراکه احساسات بازار نزولی است و ارزش کل بازار از ابتدای سال تاکنون حدود ۴۳٪ کاهش یافته است و در آستانه سقوط به زیر یک تریلیون دلار قرار دارد.

 منبع: میهن بلاک چین از beincrypto

راه‌اندازی آزمایشی ترا ۲؛ ایردراپ لونا به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

کانال تلگرام  رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا